O firmie

U nas znajdziesz asortyment dla:

Szkółkarstwa | Ogrodnictwa | Sadownictwa

Agro Care to wyłączny dystrybutor Ekote – otoczkowanych nawozów CRF – Ekote, koszy drucianych, chust jutowych, tyczek bambusowych, wężyków do wiązania drzew, etykiet pętlowych i innego asortymentu dla szkółek roślin.

Firma Agro Care w branży szkółkarskiej działa od kilku lat.
Wyróżnia nas najwyższa jakość oferowanych towarów.
Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem otoczkowanych nawozów Ekote na rynek Polski.
Ekote to nawozy o kontrolowanym uwalnianiu oraz doskonałej jakości i wydajności.
Zajmujemy się też dystrybucją: koszy drucianych, chust jutowych, tyczek bambusowych, wężyków do wiązania drzew oraz etykiet pętlowych oraz etykiet i folii do drukarek termotransferowych

Co nas wyróżnia?

Indywidualne podejście do klienta

Każdego odbiorcę traktujemy indywidualnie skupiając całą uwagę na jego potrzebach. Znajomość problemów środowiska szkółkarskiego, sadowniczego i ogrodniczego pozwala nam dobierać odpowiednie rozwiązania dla każdego, budując tym samym długotrwałe relacje.

Innowacyjność


Udziały w międzynarodowych konferencjach, targach i wystawach branży szkółkarsko-ogrodniczej pozwalają nam na bieżąco uaktualniać nasz asortyment o nowe, innowacyjne produkty i rozwiązania.

Wykwalifikowany personel

Inwestycja w kadry to najbardziej opłacalna inwestycja w niemal każdej gałęzi biznesu. Trzymając się tej zasady zapewniamy fachową obsługę i doradztwo nie tylko podczas transakcji, ale także dużo później.

Terminowość 


Dotrzymywanie ustalonych terminów to dla nas priorytet. Wszystkie zamówienia wysyłamy na czas. W tym celu korzystamy z  różnych firm i form spedycji – tak aby towar dotarł do odbiorcy jak najszybciej, jak najbezpieczniej i jak najtaniej. Zawsze możesz na nas polegać!”

Nasza pasja – Twoje zyski

Zacznijmy współpracę już dziś