Jesteśmy

AGRO CARE


U nas znajdziesz asortyment dla:


Szkółkarstwa | Ogrodnictwa | Sadownictwa


W branży szkółkarsko-sadowniczej działamy już kilka lat. Nasze doświadczenie pozwala nam znaleźć odpowiedni produkt i rozwiązanie techniczne dla każdego klienta. Wyróżnia nas najwyższa jakość oferowanych towarów, które służyć będą Państwu przez długie lata. Dodatkowo posiadamy szeroką wiedzę opartą na setkach indywidualnych przypadków naszych odbiorców i dostawców. Zadzwoń i się przekonaj, tak po prostu!
 

Co posiadamy w swojej ofercie?


NAWOZY
EKOTE

NAWOZY<br> EKOTE
Innowacyjne nawozy prosto z Holandii

KOSZE
DRUCIANE

KOSZE <br>DRUCIANE
Trwałe kosze do balotowanie drzew.

TYCZKI
BAMBUSOWE

TYCZKI <br>BAMBUSOWE
Tyczki bambusowe używane w szkółkarstwie, sadownictwie i ogrodnictwie.

ETYKIETY
PĘTLOWE

ETYKIETY <br>PĘTLOWE
Etykiety pętlowe różnych rozmiarów i zastosowań.

CHUSTY
JUTOWE

CHUSTY <br>JUTOWE
Chusty jutowe wykorzystywane w szkółkarstwie i sadownictwie.

WĘŻYKI
SADOWNICZE

WĘŻYKI <br>SADOWNICZE
Duży wybór wężyków sadowniczych.

Co nas wyróżnia?

Indywidualne podejście do klienta

Każdego odbiorcę traktujemy indywidualnie skupiając całą uwagę na jego problemach i potrzebach. Znajomość problemów środowiska szkółkarskiego, sadowniczego i ogrodniczego pozwala nam dobierać odpowiednie rozwiązania dla każdego, budując tym samym długotrwałe relacje.

Innowacyjność

Udziały w międzynarodowych konferencjach, targach i wystawach branży szkółkarsko-ogrodniczej pozwalają nam na bieżąco uaktualniać nasz asortyment o nowe, innowacyjne produkty i rozwiązania.

Terminowość

Dotrzymywanie ustalonych terminów to dla nas priorytet. Wszystkie zamówienia wysyłamy przed czasem tak, aby zapobiec ewentualnym opóźnieniom. Możesz na nas polegać!

Wykwalifikowany personel

Inwestycja w kadry to najbardziej opłacalna inwestycja w niemal każdej gałęzi biznesu. Trzymając się tej zasady zapewniamy fachową obsługę i doradztwo nie tylko podczas transakcji, ale także dużo później.

Szkółkarstwo | Ogrodnictwo | Sadownictwo